Statut Szkoły i ZWSO

Galeria zdjęć

Wykaz podręczników w roku szkolnym 2022/2023 Informacja o zakupie podręczników na rok szkolny 2022/2023 w Szkole Podstawowej w Krzęcinie REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA 2022-2023 LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W KRZĘCINIE W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 LISTA KANDYDATÓW NIEPRZYJĘTYCH DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W KRZĘCINIE W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH DO KLASY I W SZKOLE PODSTAWOWEJ W KRZĘCINIE W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W KRZĘCINIE W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLASY I W SZKOLE PODSTAWOWEJW KRZĘCINIE W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 Zasady rekrutacji do klasy pierwszej 2022/2023 Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych 2022/2023 Zarządzenie Nr 11/2021/2022 Dyrektora Szkoły Podstawowej w Krzęcinie z dnia 20. grudnia 2021r. Uwaga przedłużamy termin składania oświadczeń Skrócona informacja dotycząca zasad funkcjonowania Szkoły Podstawowej w Krzęcinie w nowym roku szkolnym 2020/2021. Procedury Bezpieczeństwa na terenie Szkoły Podstawowej w Krzęcinie w czasie pandemii. Zarządzenie nr 21/2019/2020r. Zarządzenie Nr 14/2019/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej w Krzęcinie z dnia 10 kwietnia 2020 r. RODO Klauzula informacyjna przetwarzanie danych w systemie monitoringu wizyjnego REGULAMINY Zarządzenie Nr 10/2019 i Zarządzenie Nr 11/2019 Zarządzenie Nr 15/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej w Krzęcinie z dnia 29 maja 2020 r. Wewnętrzna procedura bezpieczeństwa DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W KRZĘCINIE W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH  DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W KRZĘCINIE W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

 

ZAŁĄCZNIK 1

 ROCZNIK 2016

1.

Andrzejewska Lea

2.

Bachorski Szymon

3.

Banasiak Fabian

4.

Dyderski Fabian Marian

5.

Gorzynik Anita

6.

Groblica Hanna

7.

Gwoździk Aleksandra

8.

Jabłońska Lena Alicja

9.

Jęśko Bartosz

10.

Kielar Florian

11.

Kimlińska Oliwia

12.

Knap Julia

13.

Knera Dominika

14.

Kośmider Natan

15.

Kucharczyk Antoni

16.

Ligęza Miłosz

17.

Maciejewska Amelia

18.

Maćkowska Maria

19.

Majewska Anna

20.

Musiał Michalina

21.

Niemienionek Olga

22.

Okulicz-Kozaryn Dominika

23.

Partyka Michał

24.

Pietras Lola Sofie

25.

Placek Filip Mateusz

26.

Przybylska Alicja

27.

Sokołowska Jagoda

28.

Szymanowski Julian

29.

Szymczak Wiktoria Katarzyna

30.

Tryczyk Jakub Henryk

31.

Załucki Bartosz

 

ZAŁĄCZNIK 2

 ROCZNIK 2017

1.

Bove Ewa

2.

Ciesiołkiewicz Adam

3.

Chmielewska Nadia

4.

Czyż Hanna

5.

Gibała Gabriela

6.

Hermanowicz Maksymilian

7.

Hibner Antoni

8.

Janaszczyk Dawid

9.

Kałdus Alicja

10.

Kotarska Emilia

11.

Kucharczyk Lena

12.

Kuligowska Amelia

13.

Kuźmicz Karolina

14.

Ligęza Katarzyna

15.

Maciejewska Nikola

16.

Maciejewski Antoni

17.

Majewski Michał

18.

Michałowski Mikołaj

19.

Modrzejewski Adam

20.

Mykietyn Mikołaj

21.

Ostrowski- Kwiecień Alan

22.

Papiernik Lorena

23.

Pasternak Jan

24.

Pawłowska Nadia

25.

Rejek Hanna

26.

Sobczak Filip

27.

Suleja Julia

28.

Szapiaczan Martyna

29.

Ściborska Martyna Anna

30.

Ucinek Małgorzata Weronika

31.

Zakrzewska Karolina

32.

Zbyszewska Emilia

33.

Zmiendak Zofia

 

ZAŁĄCZNIK 3

 ROCZNIK 2018

1.

Bobojć Bartosz

2.

Fabisiak Piotr

3.

Hawrylewicz Tomasz

4.

Idziak Jan

5.

Kielar Tymoteusz

6.

Klich Gabriela

7.

Kolański Antoni

8.

Kolański Jakub

9.

Koval Arsen

10.

Krzykaczewski Nikodem

11.

Lewandowski Julian

12.

Matwiejko Stella Sylwia

13.

Musiał Martyna

14.

Niemienionek Maciej

15.

Owczarek Alicja

16.

Przyborek Aleksander

17.

Romkowska Jagoda

18.

Solski Radosław

19.

Szczypiński Kacper

20.

Walczak Krzysztof

21.

Wiśniewski Tymon

 

ZAŁĄCZNIK 4

ROCZNIK 2019

1.

Ciborowski Filip

2.

Gorzynik Adam

3.

Grabiec Kaja

4.

Groblica Mateusz

5.

Groblica Wiktor

6.

Gwoździk Julia

7.

Jankowska Zuzanna

8.

Kaczorowski Antoni

9.

Kaczorowski Franciszek

10.

Kośmider Tymon

11.

Kowalski Alan

12.

Leszczyński Julian

13.

Maciejewska Lena

14.

Placek Igor

15.

Sobczak Liliana

16.

Szymanowski Stanisław

17.

Tryczyk Tymon Florian

 

ZAŁĄCZNIK 5

LISTA KANDYDATÓW NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W KRZĘCINIE W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

 

1.

Bałon Roksana

2.

Czarnecki Jakub

3.

Fabisiak Hubert

4.

Grudziński Julian

5.

Kuźmińska Kaja

6.

Pietras Lili

7.

Rapciewicz Zofia Mieczysława

 

Krzęcin, dn. 22.03.2022 r.                                                                            dyrektor szkoły
                                                                                                                      Artur Szulc

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Krzęcinie
    ul. Pogodna 4, 73-231 Krzęcin
  • sekretariat 95-765-51-48

    fax 95-765-51-48

Galeria zdjęć