Galeria zdjęć

Lista kandydatów przyjętych do oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Krzęcinie Informacja o zakupie podręczników na rok szkolny 2021/2022 w Szkole Podstawowej w Krzęcinie Wykaz podręczników w roku szkolnym 2021/2022 LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH DO OP LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO OP WYNIKI REKRUTACJI DO KLAS I I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH Uwaga przedłużamy termin składania oświadczeń Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych 2021/2022 Zasady rekrutacji do klasy pierwszej 2021/2022 Skrócona informacja dotycząca zasad funkcjonowania Szkoły Podstawowej w Krzęcinie w nowym roku szkolnym 2020/2021. Procedury Bezpieczeństwa na terenie Szkoły Podstawowej w Krzęcinie w czasie pandemii. Zarządzenie nr 21/2019/2020r. Zarządzenie Nr 14/2019/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej w Krzęcinie z dnia 10 kwietnia 2020 r. RODO Klauzula informacyjna przetwarzanie danych w systemie monitoringu wizyjnego REGULAMINY Zarządzenie Nr 10/2019 i Zarządzenie Nr 11/2019 Zarządzenie Nr 15/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej w Krzęcinie z dnia 29 maja 2020 r. Wewnętrzna procedura bezpieczeństwa DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Lista kandydatów przyjętych do oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Krzęcinie

Grupa I – Ewa Tryczyk

 

Lp.

Nazwisko i imię

Miejscowość

  1.  

Bobojć Bartosz

Krzęcin

  1.  

Fabisiak Piotr

Mielęcin

  1.  

Hawrylewicz Tomasz

Żeńsko

  1.  

Kałdus Alicja

Żeńsko

  1.  

Kielar Tymoteusz

Objezierze

  1.  

Krzykaczewski Nikodem

Krzęcin

  1.  

Lewandowski Julian

Grzywacz

  1.  

Ligęza Katarzyna

Krzęcin

  1.  

Maciejewski Antoni

Mielęcin

  1.  

Matwiejko Stella

Krzęcin

  1.  

Modrzejewski Adam

Chłopowo

  1.  

Musiał Martyna

Rakowo

  1.  

Owczarek Alicja

Rakowo

  1.  

Pasternak Jan

Krzęcin

  1.  

Przyborek Aleksander

Krzęcin

  1.  

Rejek Hanna

Granowo

  1.  

Sobczak Filip

Przybysław

  1.  

Solski Radosław

Granowo

  1.  

Suleja Julia

Pluskocin

  1.  

Szapiaczan Martyna

Słonice

  1.  

Szczypek Lidia

Mielęcin

  1.  

Szczypiński Kacper

Krzęcin

  1.  

Ściborska Martyna

Chłopowo

  1.  

Walczak Krzysztof

Boguszyce

 

Grupa II – Sandra Leszczyńska

  1.  

Bachorski Szymon

Rakowo

  1.  

Banasiak Fabian

Żeńsko

  1.  

Bove Eva

Chłopowo

  1.  

Chmielewska Nadia

Przybysław

  1.  

Czyż Hanna

Krzęcin

  1.  

Gibała Gabriela

Krzęcin

  1.  

Hermanowicz Maksymilian

Objezierze

  1.  

Hibner Antoni

Granowo

  1.  

Kotarska Emilia

Żeńsko

  1.  

Kucharczyk Lena

Rakowo

  1.  

Kuźmicz Karolina

Chłopowo

  1.  

Maciejewska Amelia

Mielęcin

  1.  

Maciejewska Nikola

Mielęcin

  1.  

Majewski Michał

Granowo

  1.  

Michałowski Mikołaj

Chłopowo

  1.  

Musiał Michalina

Rakowo

  1.  

Papiernik Lorena

Chłopowo

  1.  

Partyka Michał

Chłopowo

  1.  

Placek Filip

Krzęcin

  1.  

Przybylska Alicja

Chłopowo

  1.  

Ucinek Małgorzata Weronika

Słonice

  1.  

Więckowska Julia

Mielęcin

  1.  

Zakrzewska Karolina

Rakowo

  1.  

Zbyszewska Emilia

Krzęcin

  1.  

Zmiendak Zofia

Granowo

 

 

 

Grupa III – Karolina Filiks

  1.  

Andrzejewska Lea

Krzęcin

  1.  

Czaja Zuzanna

Pluskocin

  1.  

Dyderski Fabian

Żeńsko

  1.  

Gorzynik Anita

Nowy Klukom

  1.  

Górski Franciszek Jan

Krzęcin

  1.  

Janecki Wiktor

Sobieradz

  1.  

Klimas Wiesława

Żeńsko

  1.  

Knap Julia

Mielęcin

  1.  

Kośmider Natan

Granowo

  1.  

Kubacka Maja Agnieszka

Krzęcin

  1.  

Moleda Małgorzata Barbara

Krzęcin

  1.  

Nowak Alicja

Żeńsko

  1.  

Nowak Weronika

Żeńsko

  1.  

Nowak Wiktoria

Żeńsko

  1.  

Okulicz-Kozaryn Dominika

Granowo

  1.  

Pietras Lola

Krzęcin

  1.  

Przyborek Zofia

Krzęcin

  1.  

Szczypek Dominik

Mielęcin

  1.  

Szymanowski Julian

Nowy Klukom

  1.  

Tryczyk Jakub Henryk

Krzęcin

  1.  

Wardyniec Nina

Krzęcin

  1.  

Wiśniewski Alex

Żeńsko

  1.  

Wypchło Zofia

Granowo

  1.  

Zakrzewska Hanna

Krzęcin

 

 

 

 

Grupa IV – Danuta Dzikowska

  1.  

Adamczyk Marcel

Krzęcin

  1.  

Bombol Julian

Krzęcin

  1.  

Borowski Cyprian

Objezierze

  1.  

Chmurzyńska Liliana

Krzęcin

  1.  

Groblica Hanna

Rakowo

  1.  

Jabłońska Lena

Granowo

  1.  

Jarecka Maria

Przybysław

  1.  

Jęśko Bartosz

Krzęcin

  1.  

Kielar Marcel

Objezierze

  1.  

Kleczewski Tomasz

Chłopowo

  1.  

Kusz Borys

Przybysław

  1.  

Ligęza Miłosz

Granowo

  1.  

Maciejewska Hanna

Mielęcin

  1.  

Majewska Anna

Granowo

  1.  

Michałowski Jakub

Chłopowo

  1.  

Mikołajczyk Bartosz

Mielęcin

  1.  

Ostrowski-Kwiecień Szymon

Mielęcin

  1.  

Owczarek Eryk

Rakowo

  1.  

Papiernik Samanta

Chłopowo

  1.  

Sebzda Igor

Mielęcin

  1.  

Sokołowska Jagoda

Granowo

  1.  

Szylak Mateusz

Mielęcin

  1.  

Szymczak Wiktoria

Rakowo

  1.  

Wlaźlak Jowita

Mielęcin

  1.  

Załucki Bartosz

Chłopowo

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Krzęcinie
    ul. Pogodna 4, 73-231 Krzęcin
  • sekretariat 95-765-51-48

    fax 95-765-51-48

Galeria zdjęć